petagog

Güney Amerika Cichlidleri

Uaru fernandezyepezi
Uaru amphiacanthoides (Uaru – Fakir Discusu)
Satanoperca pappaterra (Pantanal Toprakyiyen)
Satanoperca mapiritensis (Geophagus mapiritensis)
Satanoperca lilith (İki Noktalı Daemon)
Satanoperca leucosticta (Beyaz Benekli Toprakyiyen)
Satanoperca jurupari
Satanoperca daemon
Satanoperca acuticeps (Keskinkafalı Toprakyiyen)
Retroculus xinguensis
Retroculus lapidifer
Gymnogeophagus rhabdotus
Gymnogeophagus labiatus
Gymnogeophagus gymnogenys
Gymnogeophagus balzanii
Guianacara owroewefi
Guianacara geayi (Haydut Cichlid)
Geophagus winemilleri
Geophagus surinamensis
Geophagus sp. ‘Tapajos Orange Head’
Geophagus proximus
Geophagus pellegrini (Sarı Hörgüçlü Toprakyiyen)
Geophagus iporangensis
Geophagus dicrozoster
Geophagus crassilabris
Geophagus brasiliensis
Geophagus altifrons
Biotodoma wavrini
Biotodoma cupido (Cupid Cichlid)
Acarichthys heckelii (İplik Yüzgeçli Cichlid)
Crenicichla vittata
Crenicichla sp. Xingu I
Crenicichla sp. ‘Cobra’
Crenicichla saxatilis
Crenicichla regani
Crenicichla proteus (Proteus Mızrak Cichlid)
Crenicichla lugubris (Atabo Kırmızı Mızrak Cichlid)
Crenicichla lepidota
Crenicichla gillmorlisi
Crenicichla compressiceps
Crenicichla cincta
Pterophyllum scalare (Melek)
Pterophyllum leopoldi
Pterophyllum altum
Mesonauta mirificus
Mesonauta insignis
Mesonauta festivus (Bayrak Cichlid – Festivum)
Mesonauta egregius
Hypselecara temporalis (Çikolata Cichlid)
Hypselecara coryphaenoides (Rio Negro Çikolatası)
Hoplarchus psittacus (Yeşil Papağan)
Heros sp. ‘red shoulders’ (Rotkeil)
Heros severus
Heros notatus (Benekli Severum)
Heros efasciatus (Severum)
Australoheros sp. ”Red Ceibal”
exCichlasoma festae (Red Terror)
Cichla temensis (Benekli Peacock Bass)
Cichla orinocensis (Orinoco Peacock bass)
Cichla ocellaris (Kelebek peacock bass)
Cichla monoculus
Caquetaia umbrifera (Umbie)
Caquetaia spectabilis
Caquetaia kraussii
Symphysodon discus (Heckel Discus)
Symphsodon aequifasciatus (Discus)
Cichlasoma dimerus
Cichlasoma bimaculatum
Cichlasoma amazonarum (İki Noktalı Cichlid)
Taeniacara candidi
Mikrogeophagus ramirezi (Ramirezi)
Microgeophagus altispinosa (Bolivian Ram)
Dicrossus maculatus (Kürek Kuyruklu Dama Tahtası Cichlid)
Dicrossus filamentosus
Biotoecus opercularis
Apistogrammoides pucallpaensis (T-çizgili Cüce Cichlid)
Apistogramma viejita
Apistogramma uaupesi
Apistogramma trifasciata
Apistogramma steindachneri
Apistogramma sp. ”Kelleri”
Apistogramma sp. ”Breitbinden”
Apistogramma panduro (Pandurini)
Apistogramma norberti
Apistogramma nijsseni (Panda Cüce Cichlid)
Apistogramma mendezi (A220 – A221 – A222)
Apistogramma macmasteri (Macmasters Apisto)
Apistogramma juruensis
Apistogramma hongsloi
Apistogramma hoignei (Yüksek Yüzgeçli Apisto)
Apistogramma eunotus
Apistogramma eremnopyge
Apistogramma elizabethae
Apistogramma diplotaenia (Çift Çizgili Apisto)
Apistogramma cf. ortegai (pebas)
Apistogramma cacatuoides (Kakadu)
Apistogramma brevis (Brevis)
Apistogramma borelli (Borelli)
Apistogramma bitaeniata (Şeritli Cüce Cichlid)
Apistogramma baenschi (inka)
Apistogramma atahualpa (Günbatımı Apisto)
Apistogramma allpahuayo
Apistogramma agassizi (Agassizi)
Apistogramma İniridae
Nannacara taenia (Çizgili Cüce Cichlid)
Nannacara aureocephalus
Nannacara anomala (Altın Cüce)
Laetacara thayeri
Laetacara fulvipinnis
Laetacara dorsigera (Kırmızı Göğüslü Acara)
Laetacara curviceps (Cüce Bayrak Cichlid)
Ivanacara bimaculata
Ivanacara adoketa (Zebra Acara)
Cleithracara maronii (Keyhole Cichlid)
Chaetobranchopsis orbicularis
Chaetobranchopsis australis (Basketmouth)
Astronotus ocellatus (Astronot – Oscar)
Astronotus crassipinnis
Tahuantinsuyoa macantzatza (Safir Cichlid)
Krobia sp.”Rio Xingu”
Krobia itanyi
Bujurquina vittata
Aequidens tetramerus
Aequidens sp. ”Silversaum” (Green Terror)
Aequidens sp. Goldsaum (Green Terror)
Aequidens pulcher (Blue Acara)
Aequidens portalegrensis (Kahverengi Acara – Port Acara)
Aequidens patricki
Aequidens metae (Yellow Acara)
Aequidens diadema