petagog

Hakkımızda

PETAGOG.COM tamamen yerli bir girişim olup, TÜRKİYE’de evcil hayvanlar ve hayvanseverlere yönelik bilgi ve alışveriş portalıdır. Hemen hemen her çeşit evcil hayvanın bakımı, beslenmesi, cinsiyet ayrımı, üremesi gibi verilere ulaşırken; Hastalıkları ile ilgilide bilgi bulabilir çözüm ve araştırmalar ile desteklediğimiz yardımcı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak firmanızı kayıt edebilir ve ücretsiz olarak ilan yayınlayabilirsiniz.Ayrıca IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ işbirliği ile petshoplar, veterinerler, üreticiler ve toptancılar için özel olarak tasarlanmış e-ticaret sistemini hosting ve ssl sertifika, hazır ertesigün ödemeli PayTR sanal posu ile 6 taksitle alabilir ve e-ticaret yaparak hem bilinirliğinizi hemde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

PETAGOG üyesi olan firmalarımıza, tarafımızca gönderilecek olan üyelik kargosu ile PETAGOG kalite garantisi sembolünü ve üye iş yeri sembolünü kullanabilirsiniz.

Navigasyon tabanlı yazılımımız sayesinde müşterileriniz sizi anında bulabilir, yol tarifi alabilir ve arama motorlarında daha önde çıkmanızı sağlayabilirsiniz.

PETAGOG ios ve android uygulamaları test aşamasında olup kısa süre içinde tüm mobil cihazlarda yerini alacaktır.

 

Saygılarımızla

Tunç YARDIMCI

PETAGOG Kurucusu